Liste over SHA-koordinatorer

Koordinatorskolen har som formål å dekke bransjens behov for, samt sikre tilgang til kompetente SHA-koordinatorer. Listen nedenfor er over personer som har gjennomført Koordinatorskolen og som ønsker å stå på listen. Videre viser listen også hvilken del av landet de jobber i og i hvilken fase av prosjektet; koordinator i prosjekteringsfasen (KP) og/eller koordinatorer i utførelsesfasen (KU).
Ønsker du å stå på listen? Send mail til Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den. med informasjonen som står i tabellen.

 

NavnBedriftVirkestedepostKP/KU
Anita J.E. Sætran Statens vegvesen region Nord Nord-Norge anita.saetran(a)vegvesen.no KP/KU
Anita Wist WSP Norge AS Trøndelag anita.wist(a)wspgroup.no KU
Ann Cathrin Bøhaugen Multiconsult Norge AS Østlandsområdet ann.cathrin.boehaugen(a)multiconsult.no KP/KU
Anne Heim Multiconsult Norge AS Østlandsområdet anne.heim(a)multiconsult.no KP/KU
Ann Jeanett Manstad-Hulaas COWI AS Trondheim ajms(a)cowi.no KP/KU
Ann-Kristin Bræck Multiconsult Norge AS Østlandsområdet akb(a)multiconsult.no KP/KU
Ann Christin Bjørnstad Byggeråd AS Oppland og Hedmark acb(a)byggeraad.no KP/KU
Arne Strand Statens Vegvesen Sogn og Fjordane arstra(a)vegvesen.no KU
Asle Haaland Aktiv HMS Prosjekt  AS Rogaland haaland(a)aktiv-hms.no KP/KU
Atle Reitan Multiconsult Bergen/Hordaland atle.reitan(a)multiconsult.no KP
Arvid Fodnes Sognekraft AS Hele Norge arvid.fodnes(a)online.no KP/KU
Beate Almli Hagland ÅF Norge KP: Hele landet/KU: Bergen beate.hagland(a)afconsult.com KP/KU
Beate Mortensen Asplan Viak Tromsø/Nord-Norge beate.mortensen(a)asplanviak.no KP/KU
Bente-Irene Finseth Statens vegvesen Region midt Trøndelag bente-irene.finseth(a)vegvesen.no KP/KU
Bernt Døhl BAKS AS Nord-Norge bernt(a)baks.no KP/KU
Bjørn Inge Kindlistuen Byggeråd AS Oppland og Hedmark bik(a)byggeraad.no KP/KU
Bård A Rounge Safetec Nordic as Oslo-området bar8a)safetec.no KP/KU
Camilla Kjetland Opak AS Hordaland camilla.kjetland(a)opak.no KU
Carl Fredrik Skogdal Sweco Norge AS Østlandet carl.fredrik.skogdal(a)sweco.no KP/KU
Cato Severinsen Statens Vegvesen   cato.severinsen(a)vegvesen.no  
Christian Grønvold Hansen Stema Rådgivning AS Hele Norge cgh(a)stema-r.no KU
Christian L. S. Rafn Erichsen & Horgen AS Hele Norge clr(a)erichsen-horgen.no KP
Christina Ross Future Technology AS Østlandsområdet cr(a)futuretechnology.no KP/KU
Christoffer Jonsbråten WSP Norge Oslo christoffer.jonsbraten(a)wsp.no KU
Dereje Teklehaimanot Asefa Sporveien Oslo dereje.asefa(a)sporveien.com KP/KU
Dmitry Polyakov Future Technology Østlandsområdet dp(a)futuretechnology.no KP/KU
Eivind Kolle States Vegvesen Region Vest eivind.kolle(a)vegvesen.no KU
Elin Dalen-Rasmussen Statens Vegvesen Stavanger elidal(a)vegvesen.no KP
Else-Kristin Fløtterud Venator AS Oslo og omegn eflotte(a)outlook.com KP/KU
Else-Margrete Gaarder Sweco Norge AS Østlandsområdet else-margrete.gaarder(a)sweco.no KP/KU
Emil Grøtting Prodecon AS Hele Norge emil.grotting(a)prodecon.no KP/KU
Erik Sørbye Norconsult AS Oslo, Akershus, Østfold, Vestfold og Buskerud erik.sorbye(a)norconsult.com KP/KU
Erland Wolff Bane NOR Østfold Erland.Wolff(a)banenor.no KP/KU
Ferhat Aydin Bane NOR SF Oslo-området ferhat.aydin(a)banenor.no KP/KU
Finn Roger Sollihaug Bane NOR Region Midt finn.roger.sollihaug(a)banenor.no KP/KU
Geir Arne Hommefoss Stærk & co AS Telemark/Agder gah(a)staerk.no KP/KU
Georg Nielsen Bane Nor Akershus georg.nielsen(a)banenor.no KU
Gerd Frantzen Sweco Norge AS Hele Norge gerd.frantzen(a)sweco.no KP/KU
Grete Viste Voss Resort Prosjektutvikling AS Voss grete(a)vossresort.no KP/KU
Hans Antin WSP Norge AS Oslo-området hans.antin(a)wsp.com KP/KU
Hege Hage Jærentreprenør AS Rogaland/Østlandet hh(a)jerentreprenor.no KP/KU
Henrik Skoglund Sweco Norge AS Oslo/Akershus henrik.skoglund(a)sweco.no KP/KU
Hildegunn Enes Fylkesnes AS Bergen/Hordaland hildegunn(a)fylkesnes.no KP/KU
Ivar Rodriguez Kristoffersen Saga Engineering/Sweco Norge AS Oslo ivar.kristoffersen(a)sweco.no KP/KU
Jan-Inge Sætre Fellesforbundet Sogn og fjordane jan-inge.satre(a)fellesforbundet.no Regionalt verneombud
Jan Ingvald Backer Future Technology Østlandsområdet jib(a)futuretechnology.no KP/KU
Jan Tore Sagbakken Byggeråd AS Oppland og Hedmark jts(a)byggeraad.no KP/KU
Jan Åge Fasmer Fylkesnes AS Hordaland/Bergen jan.aage(a)fylkesnes.no KP/KU
Joakim Darell Albrigtsen Statens Vegvesen Region Midt Midt-Norge/Nordvestlandet joakim.darell.albrigtsen(a)vegvesen.no KP/KU

Karl Inge Nesfossen

ÅF Norge Hele landet  karlinge.nesfossen(a)afconsult.com KU
Karoline Høyvik Cowi as Oslo kahk(a)cowi.com KP/KU
Kjell Olav Cock Meto Pro AS Sogn og Fjordane koc(a)metopro.no (KP)/KU
Kjell Rune Grønseth Future Technology Østlandsområdet krg(a)futuretechnology.no KU
Knut Møller Jacobsen HR Prosjekt AS   kmj(a)hrprosjket.no KU/(KP)
Kjetil Øvensen WSP Norge AS Oslo kjetil.ovensen(a)wsp.com KU
Knut-Arne Christiansen Allfarvei Hele Norge knutarne61(a)gmail.com KU/KP
Knut Reistad Byggeråd AS Oppland og Hedmark kr(a)byggeraad.no KP/KU
Kristin Opdahl Haukeland Universitetssykehus Bergen kristin.opdahl(a)helse-bergen.no KU
Lars Tony Laberget Newsec Basale AS Midt-Norge lars.tony.laberget(a)newsec.no KU
Lene Stenrud Statens Vegvesen  Østfold lene.stenrud(a)vegvesen.no KU
Linda Karin Øie Novaform AS Rogaland lo(a)novaform.no KP/KU
Lise Margrethe Hegvik Statkraft AS Hele Norge lise.hegvik(a)statkraft.com KU
Marius Jørgensen Future Technology Østlandsområdet mj(a)futuretechnology.no KP/KU
Marius Digranes Forme Prosjekt AS Hele Norge post(a)formeprosjekt.no KP/KU
Mona Andersson Halvorsen WSP Norge AS Vestfold/Telemark/Buskerud Mona.halvorsen(a)wspgroup.no KP/KU
Monica Nygård COWI AS Østlandsområdet mony(a)cowi.no KP/KU
Nils-Regin Bøhle ÅF Advansia Oslo-området nils.regin.bohle(a)afconsult.com KU
Niklas Brostrøm Raven Nord-Norge niklas.brostroem(a)gmail.com KU
Odd Halvorsen Byggpro AS Oslo/Akershus/Østfold oddhalv(a)online.no KU
Odd Egil Wangberg Byggkontrollen AS Trøndelag oddegil(a)byggkontrollen.no KU
Odd Tillerli Prosjektutvikling Midt-Norge AS Midt-Norge odd(a)pumn.no KP/KU
Oddvar Kvalnes Multconsult Hele Norge oddvar.kvalnes(a)multiconsult.no KP/KU
Ole André Våtsveen Fokus Rådgivning AS Oslo, Akershus, Buskerud, Oppland oleandre(a)fokusraad.no KU/KP
Otto J. Alfredsen Leiknes AS Nord-Norge otto(a)leiknes.as KP/KU
Patrik Åberg Veidekke Eiendom AS Region Nord patrik.aberg(a)veidekke.no KP/KU
Pauline Resoort Norconsult Rogaland(KU)/Hele Norge(KP) Pauline.Resoort(a)norconsult.com KP/KU
Per-Roger Sunde WSP Group Oslo-området per-roger.sunde(a)wspgroup.no KP/KU
Petter Furan Future Technology Østlandsområdet pf(a)futuretechnology.no KP/KU
Pål Håvard Ravna Asplan Viak Nord-Norge pal.ravna(a)asplanviak.no KP
Pål Venås Statnett North Sea Link Rogaland pal.venas(a)statnett.no KU
Ruben Onarheim Statens Vegvesen Bergen RUBEN.ONARHEIM(a)GMAIL.COM  
Runar Aarseth Gausdal WSP Norge AS Vestfold/Telemark/Buskerud runar.aarseth.gausdal(a)wspgroup.no KP/KU
Silje Sjøberg ÅF Advansia AS Oslo/Akershus silje.sjoberg(a)afconsult.com KP/KU
Stefan Karlsson Multiconsult Norge AS Østlandsområdet stefan.karlsson(a)multiconsult.no KP/KU
Steinar Westgård Berg HR Prosjekt AS Trondheim swb(a)hrprosjekt.no KU
Stein Rune Sakshaug HSEQ Consulting AS Øst- og Sør-Norge hseqconsulting(a)altiboxmail.no KP/KU
Stine Sortland Stema Rådgivning AS Bergen ss(a)stema-r.no KU
Suzanne Röder WSP Norge Østladsområdet suzanne.roder(a)wsp.com KP/KU
Svein Willadsen Forsvarsbygg Østfold og Oslo svein.willadsen(a)forsvarsbygg.no KP/KU
Terje Bakke Bane NOR Oslo/Akershus terje.bakke(a)banenor.no KU
Thomas F. Malm Glitre Energi AS Østlandet thomas.malm(a)glitreenergi.no KP/KU
Tom Husby ÅF Advansia AS Midt-Norge tom.husby(a)afconsult.com KP/KU
Tom O. Stendal Hugaas Entreprenr AS Trøndelag stendal(a)hugaas.no KU
Tom Stian Sunde Sweco Norge AS Stavanger tomstian.Sunde(a)sweco.no KU
Tommy Gundersen Sweco Norge AS Kristiansand tommy.gundersen(a)sweco.no KP/KU
Tom-Åge Midtbø Future Technology AS Oslo/Akershus tam(a)futuretechnology.no KP/KU
Tone Tiller WSP Norge AS Trøndelag tone.tiller(a)wspgroup.no KU
Tord Ophus Prosjektutvikling Midt-Norge AS Midt-Norge tord(a)pumn.no KP/KU
Tore Jakobsen Byggråd AS Oppland og Hedmark tj(a)byggeraad.no KP/KU
Tore Snilsberg Rønningen Follo Taksering AS Oslo, Akershus og Østfold tore(a)follotaksering.no KP/KU
Tor Gabrielsen Statens Vegvesen Region Vest Stavanger tor.gabrielsen(a)vegvesen.no KU
Tor Jostein Furu Norconsult AS Lillehammer/Oppland Tor.Jostein.Furu(a)norconsult.com KP/KU
Tor Kristian Nystad Konkret Support AS Hele Norge tor.nystad(a)konkretsupport.no KU
Tore Morten Hope IVAR IKS Rogaland toremorten.hope(a)ivar.no KP/KU
Tormod Maagnesen Fylkesnes AS Bergen/Hordaland tormod(a)fylkesnes.no KU
Tor N. Rødum Sweco Norge AS Nord-Norge tor.rodum(a)sweco.no KP/KU
Vegard T. Torkelsen WSP Norge AS Kristiansand/Agder vegard.torkelsen(a)wsp.com KP/KU
Veslemøy L. Ottesen Sweco Norge AS Østlandsområdet veslemoy.ottesen(a)sweco.no KP/KU
Ørjan Askevold Særsten Fylkesnes AS Bergen/Hordaland orjan(a)fylkesnes.no KP/KU
Øyvind Pettersen ÅF Advansia Bergen oyvind.pettersen(a)afconsult.com KP/KU
Åse Ingrid Nesteby Sweco Norge AS Stavanger Ase.Nesteby(a)sweco.no KU
Åsmund Andersen Sekse Statens Vegvesen Hordaland aasmund.andersen(a)gmail.com KU